BARAM GROUP דואגים לשקט שלך!

יעוץ מס

יעוץ במיסוי תאגידים

יעוץ מס שוטף, תכנון חבות המס ומתן חוות דעת למציאת פתרונות מס המותאמים לאופי הפעילות ולצרכי הלקוח וייצוג מול הרשויות.

יעוץ במיסוי יחיד

ליווי יחידים בכל היבטי המס, מציאת פתרונות מס רלוונטיים וייצוג מול הרשויות. 

יעוץ במיסוי בינלאומי

יעוץ ,תכנון ובניית אסטרטגיית מיסוי חכמה, יעילה ולגיטימית. בדיקת כדאיות לביצוע מהלכים, מציאות פתרונות מס למניעת תשלום מס כפול, ומתן חוות דעת מקצועית ומקיפה בתחומים הרלוונטיים.

יעוץ במיסוי מקרקעין

תכנון מס יעיל וחכם בפרויקטים מורכבים כדוגמת: תמ"א 38, פינוי ובינוי וכו', המתחשב בכל הגורמים הרלוונטיים וצרכי הלקוח.


יעוץ, ליווי וייצוג מול רשויות המס ליצירת תוצאה אופטימלית.


גילוי מרצון

גילוי מרצון מאפשר לכל אזרח במדינה המחזיק בהכנסות או כספים אשר אינם מדווחים, לפנות בבקשה לרשות המיסים לתיקון הדיווחים הקיימים תוך דיווח על עסקאות ונכסים בחו"ל – ובכך להימנע מחקירה, הגשת כתב אישום פלילי וכו'.


מיסוי פנסיוני וקופות גמל

מיקסום הניכוי וזיכוי המס בהפקדות לאפיקים פנסיונים.

מזעור חבות המס בעת משיכה או פרישה.

טיפול מול רשויות המס בעת פרישה ו/או במשיכת כספים.יועץ מס מקרקעין

עולם הנדל"ן אינו רק רכישה ומכירה של נכסים. כאשר נכנסים יותר לעומק, נתקלים בתחום המורכב של מיסוי רכוש, שבו יועצי מיסוי מקרקעין מתגלים כמדריכים יקרי ערך. מומחים אלה משלבים את הידע המעמיק שלהם בשוק הנדל"ן עם מומחיות במיסוי כדי להציע חבילת שירותים הכרחיים עבור בעלי נכסים. מיסי מקרקעין יכולים להשתנות מאוד בהתאם למיקום, סוג הנכס והחקיקה המקומית. כאן נכנס לתמונה יועץ מס מקרקעין, אשר מספק בהירות לגבי המיסים הרלוונטיים ומזהה הזדמנויות לחיסכון משמעותי. ההבנה החדה של יועץ המס בתקנות המס המקומיות מבטיחה הערכות שווי מדויקות של נכסים, תוך מזעור תשלומי יתר פוטנציאליים.

 

כיצד עוזר יועץ מס מקרקעין למשקיעים ומפתחים

עבור משקיעי ויזמי נדל"ן, יועץ מס מקרקעין מציע ייעוץ אסטרטגי. על ידי ניתוח השקעות פוטנציאליות דרך עדשת השלכות המס, יועץ המס יכולות להגיע להחלטות שמשפרות את הרווחיות. בין אם מדובר במינוף תמריצי מס לפיתוחים חדשים, ניווט בהשלכות המס של מכירת נכסים או ארגון מחדש של השקעות להטבות מס אופטימליות, אנשי מקצוע אלו מציעים תובנות שלא יסולאו בפז. יתרה מכך, כאשר נכסים מחליפים ידיים או מתפתחים, תמיד קיים סיכון למחלוקות מס. כאן, יועצי מס מקרקעין חובשים כובע של מנהל משא ומתן, המייצג לקוחות בסכסוכים מול רשויות המס. הידע המקיף שלהם מאפשר להם לערער על הערכות שווי שגויות, להבטיח מיסוי הוגן ומניעת עומסים כספיים מיותרים.

 

שמירה על שוויון

בעודם עובדים מאחורי הקלעים, יועצי מס ממלאים תפקיד מרכזי בעיצוב קהילות משגשגות ושוויוניות - הערכות מס מדויקות מבטיחות חלוקה הוגנת של נטל המס בין בעלי הנכסים, איזון זה מקדם שווקי נדל"ן בריאים, מעודד השקעות ופיתוחים. כמו כן, על ידי סיוע בתשלומי מס מהירים ומדויקים, יועצים אלה מבטיחים שלממשלות מקומיות יהיו המשאבים הדרושים לשירותים ציבוריים, מתשתיות ועד חינוך. בנוסף, עם רגולציות המתפתחות ללא הרף, התעדכנות בשינויים היא חיונית. יועץ מס מקרקעין עוקב אחר שינויי חקיקה ומבטיח שהלקוחות יעמדו בהם, תוך ניצול הטבות מס חדשות. במשרד בר-עם הנהלת חשבונות וייעוץ מס תוכלו למצוא צוות מגוון ומקצועי אשר בקיא בתחומי ייעוץ המס השונים והנהלת חשבונות. המשרד מציע ליווי ותמיכה מקיפים לאורך כל הדרך.

יועץ מס מקרקעין

יועץ מס שבח

תשלום מס שבח חל במצבים בהם נוצר רווח ממכירת נדל"ן מסוגים שונים לרבות דירות, משרדים, חנויות, בתי מלון, מבני מסחר ומגרשים. עם זאת, חשוב לציין כי ישנם מקרים בהם מכירת נכס אינה מחייבת כלל תשלום מס שבח, או שניתן למזער את גובה המס המשולם. על ידי עיסוק בתכנון קפדני ואסטרטגי בעת קנייה או מכירה של נדל"ן, אנשים יכולים להיות זכאים לפטורים או הפחתות במס שבח ומס רכישה. הדבר מדגיש את המשמעות של תכנון נכון לייעול חובות המס בעסקאות מקרקעין – לכן, יש להיעזר בשירותיו של יועץ מס שבח מומחה בתחומו.

מהי עבודתו של יועץ מס שבח

יועץ מס שבח הינו איש מקצוע בעל ידע ומומחיות מעמיקים בתחום הנדלן. הוא בדרך כלל עורך דין, רואה חשבון או יועץ מס, אשר בקיא בנבכי מערכת המס המורכבת של עולם הנדלן. הוא מכיר לעומק את הרפורמות, מתעדכן תכופות בשינויים הקשורים למיסוי ומבין את ההשלכות המדויקות. יתרה מכך, יועץ מס שבח בקיא בקריטריונים לזכאות לגבי פטורים, הנחות או הפחתות בתשלומי מס. יש להם הבנה מעמיקה של התנאים הספציפיים שבהם אנשים או ארגונים עשויים להיות זכאים להטבות כאלה.

 

מתי תצטרכו עזרה עם מס שבח

במידה ואתם שוקלים רכישת נכס, מומלץ לתכנן מראש עבור קביעת גובה מס הרכישה שתידרשו לשלם. ייתכן שתרצו לבחון דרכים משפטיות פוטנציאליות שיכולות להוביל להפחתת חבות המס. פנייה לייעוץ מקצועי בהקשר זה יכולה לספק תובנות והכוונה חשובות. באופן דומה, אם אתם שוקלים מכירת נכס, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע כדי להעריך האם אתם זכאים לפטור ממס שבח או שיש הזדמנות למזער את תשלום המס שלכם באמצעות תכנון מס שבח. יועץ מס שבח יספק גם הנחיות כיצד להגיש כראוי את הבקשה לרשות המיסים. במקרה שכבר מכרתם נכס ושילמתם מס שבח, אך לאחר מכן גיליתם כי ייתכן שאתם זכאים להחזר עקב הנחה או פטור, חיוני לפנות לייעוץ לגבי חישוב והגשת הבקשה להחזר מס שבח. משרד בר-עם הנהלת חשבונות, המנוהל על ידי יוסף ברעם, יועץ מס משנת 1986, דואג לליווי יחידים בכל היבט המס, מציאת פתרונות מס רלוונטיים וייצוג מול הרשויות. 

יועץ מס שבח

מומחה למיסוי מקרקעין

כשמדובר על החוקים הרבים הקשורים לנדל"ן ונכסים, תפקידו של מומחה למיסוי מקרקעין בולט כקריטי ומיוחד – איש מקצוע זה מנווט ברשת המורכבת של הערכות שווי נכסים, חוקי מס ובקשות לפטור, על מנת להבטיח שבעלי הנכסים גם עומדים בדרישות החוק וגם מנצלים את הטבות המס הפוטנציאליות. מס מקרקעין יכול להיות מורכב, הערכת השווי של נכס קובעת את סכום המס לתשלום והיא מושפעת מגורמים רבים. גורמים אלו כוללים את מיקום הנכס, השוואות מחירים של נכסים דומים, שיפוצים ושיפורים הנעשים בנכס ותנאי השוק הנוכחיים. כל שינוי בפרמטרים עלול להוביל לפערים משמעותיים בסכומי המס. כאן בדיוק מומחה מיסוי המקרקעין מקבל משמעות מיוחדת, הוא לא רק מבינים את הניואנסים הללו, אלא גם יכול לזהות כל שגיאה או פער שאולי התעלמו מהם, מה שמבטיח הערכת מס מדויקת והוגנת.

 

מומחה למיסוי מקרקעין שמעודכן בכל שינוי

חוקים ותקנות בנושא המיסים ידועים לשמצה בשל השינויים התכופים שלהם. מומחה למיסוי מקרקעין משקיע זמן ומשאבים כדי להישאר מיודע בתקנות העדכניות ביותר, בפסיקות בתי המשפט ובמגמות השוק. התעדכנות מתמשכת זו מאפשרת למומחי המיסוי להציע ייעוץ לבעלי נכסים ולהמליץ על הצעדים הנכונים בזמן המתאים. מומחים אלו גם חוסכים לבעלי נכסים זמן יקר, ומשחררים אותם מהמשימה המפרכת של התעסקות בניירת, דדליינים ותיעוד. בנוסף, טיפול בעניינים אלו מציע הקלה פסיכולוגית על ידי הפחתת הלחץ ואי הוודאות הקשורים לנושאי הפיננסים. יתרה מכך, על ידי הבטחת הערכות שווי מדויקות וציות למס, אנשי המקצוע מסייעים לשמור על היושרה והמוניטין של בעל הנכס, ולמנוע מלכודות משפטיות פוטנציאליות.

 

עבדו עם הטובים ביותר

בעלות על נכס, בין אם כיחיד או כגוף עסקי, מביאה עמה שלל אחריות והשלכות פיננסיות אפשריות. בהקשר זה, מומחה למיסוי מקרקעין משמש כמגדלור מנחה, המבטיח הערכת שווי הוגנת ומקסום הטבות כספיות. בעולם שבו כל אגורה חשובה, הידע המיוחד שלהם לא רק מביא שקט נפשי אלא יכול גם להיות חיסכון משמעותי עבור בעלי הנכס. במשרד בר-עם הנהלת חשבונות וייעוץ מס תוכלו למצוא צוות מגוון ומקצועי אשר בקיא בתחומי ייעוץ המס השונים והנהלת חשבונות. המשרד מציע ללקוחותיו ליווי ותמיכה מקיפים לאורך כל הדרך.

logo בניית אתרים